Panel používateľa

Vyťahovacie vreckovky do auta

ciara

VYŤAHOVACIE VRECKOVKY DO AUTA - ZVISLÉ

Vyťahovacie vreckovky do auta CLEAAR vytiahnete pohodlne jednou rukou a uložíte ich na miesto, kde vám nikdy nebudú zavadzať, ani prekážať. Dajú sa ľahko vymieňať, sú vhodné na uloženie vo vertikálnej polohe napr. na stredový tunel auta. Nezavadzajú, neprekážajú a vždy ich máte po ruke.

Vyťahovacie vreckovky do auta CLEAAR máte odteraz vždy po ruke! Jednoducho ich suchými zipsami pripevníte na palubnú dosku alebo na stredový tunel auta. Na prilepenie spodných suchých zipsov použijete priložený aplikátor. Takto prilepené suché zipsy už zostanú prilepené na bočnej strane stredového tunela vedľa rýchlosten páky a na nich už pohodlne pripevníte krabičku s vreckovkami. Vďaka spojeniu pomocou suchých zipsov bude krabička pevne držať a vy budete môcť pohodlne vyťahovať vreckovky len jednou rukou. Také jednoduché! A po spotrebovaní vreckoviek prázdnu krabičku odoberiete a na spodné suché zipsy opäť pripevníte novú krabičku. Vymeníte prázdnu za plnú. Také jednoduché! Užívajte si jazdu autom bezstarostne!

vreckovky - zvisle

Vreckovky zvislé  Vreckovky zvislé

 

Produktové video pre Vyťahovacie vreckovky do auta:

Určite ste pri jazde autom zažili situáciu, kedy ste počas jazdy náhle potrebovali servítku. Stačí kýchnutie, alebo potrebujete utrieť ruku, či ústa, potrebujete ju na vyhodenie žuvačky, utretie rúk po zjedení sladkosti, alebo ak máte nádchu. Obzeráte sa v aute po odkladacích priestoroch, kde ste posledný krát videli uložené bežné vreckovky, a nič. Zrazu ich niet. Hľadáte a hľadáte. Nikdy nie sú tam, kde by mali byť, alebo kde ste ich posledný krát videli.

Alebo potrebujete počas jazdy odložiť do odkladacieho priestoru nejaký predmet a všade sú hygienické servítky. Zavadzajú na mieste, ktoré potrebujete využiť na odloženie iného predmetu, napr. telefónu, vizitky, pohára s kávou. Teraz je tomu koniec! Krabičku s vyťahovacími vreckovkami pripevníte pomocou suchých zispov na bočnú stranu stredového tunela vedľa rýchlostenj páky a tam budú vždy po ruke. Pevne pripevnené a vždy pripravené pre použitie.

vreckovky - zvisle

Vreckovky zvislé

Krabička s vyťahovacími vreckovkami obsahuje jemné trojvrstvové vreckovky. Ich vyťahovanie je pohodlné a stačí Vám na to jedna ruka. Krabička drží na suchých zipsoch a preto nie je potrebné vyťahovať servítky dvomi rukami. Stačí Vám na to jedna ruka.

Aplikátor suchých zipsov použijete pri prvom používaní vyťahovacích vreckoviek. Vďaka nemu na stredový tunel prilepíte dva hlavné suché zipsy, ktoré tam už stále zostanú. Sú vyrobené z kvalitného materiálu. Nepoškodia povrch a vďaka čiernej farbe si ich ani nevšimnete. Navyše pri používaní vyťahovacích vreckoviek budú prikryté krabičkou s vreckovkami s veľmi vkusným dizajnom. Ich lepenie je vďaka aplikátoru veľmi jednoduché, vôbec sa toho nemusíte obávať.

Eshop CLEAAR

FOTOGALÉRIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info