Panel používateľa

Vyťahovacie vreckovky do auta

ciara

VYŤAHOVACIE VRECKOVKY DO AUTA - VODOROVNÉ

Vyťahovacie vreckovky do auta CLEAAR vytiahnete pohodlne jednou rukou a uložíte ich na miesto, kde vám nikdy nebudú zavadzať, ani prekážať. Dajú sa ľahko vymieňať, sú vhodné na uloženie v horizontálnej polohe na palubnú dosku auta. Nezavadzajú, neprekážajú a vždy ich máte po ruke.

Vyťahovacie vreckovky do auta CLEAAR máte odteraz vždy po ruke! Jednoducho ich suchými zipsami pripevníte na palubnú dosku auta. Na prilepenie spodných suchých zipsov použijete priložený aplikátor. Takto prilepené suché zipsy už zostanú prilepené na palubnej doske a na nich už pohodlne pripevníte krabičku s vreckovkami. Vďaka spojeniu pomocou suchých zipsov bude krabička pevne držať na palubnej doske auta a vy budete môcť pohodlne vyťahovať vreckovky len jednou rukou. Také jednoduché! A po spotrebovaní vreckoviek prázdnu krabičku odoberiete a na spodné suché zipsy opäť pripevníte novú krabičku. Vymeníte prázdnu za plnú. Také jednoduché! Užívajte si jazdu autom bezstarostne!

vreckovky - palubovka

Car tissue     Car tissue Car tissue 

Produktové video pre Vyťahovacie vreckovky do auta:

Určite ste pri jazde autom zažili situáciu, kedy ste počas jazdy náhle potrebovali servítku. Stačí kýchnutie, alebo potrebujete utrieť ruku, či ústa, potrebujete ju na vyhodenie žuvačky, utretie rúk po zjedení sladkosti, alebo ak máte nádchu. Obzeráte sa v aute po odkladacích priestoroch, kde ste posledný krát videli uložené bežné vreckovky, a nič. Zrazu ich niet. Hľadáte a hľadáte. Nikdy nie sú tam, kde by mali byť, alebo kde ste ich posledný krát videli.

Alebo potrebujete počas jazdy odložiť do odkladacieho priestoru nejaký predmet a všade sú hygienické servítky. Zavadzajú na mieste, ktoré potrebujete využiť na odloženie iného predmetu, napr. telefónu, vizitky, pohára s kávou. Teraz je tomu koniec! Krabičku s vyťahovacími vreckovkami pripevníte pomocou suchých zispov na palubnú dosku a tam budú vždy po ruke. Pevne pripevnené a vždy pripravené pre použitie.

vreckovky- horizontalne

Krabička s vyťahovacími vreckovkami obsahuje jemné trojvrstvové vreckovky. Ich vyťahovanie je pohodlné a stačí Vám na to jedna ruka. Krabička drží na suchých zipsoch a preto nie je potrebné vyťahovať servítky dvomi rukami. Stačí Vám na to jedna ruka.

Krabička s vyťahovacími vreckami vodorovnej polohy je farebne prispôsobená odrazom v prednom skle auta. Jej farebný dizajn je natoľko tmavý a povrch krabičky je natoľko matný, aby sa neodrážal v prednom skle.

Krabička sa umiestňuje na prednú časť v aute - na palubnú dosku vo vodorovnej polohe. Vďaka tomu nebude nikdy zavadzať v priestore vozidla a ani v ostatných odkladacích priestoroch. Dizajn a veľkosť krabičky je navrhnutá tak, aby nebránila vo výhľade a nezaberala miesto na palubnej doske a v interiéri vozidla.

Aplikátor suchých zipsov použijete pri prvom používaní vyťahovacích vreckoviek. Vďaka nemu na palubnú dosku prilepíte dva hlavné suché zipsy, ktoré tam už stále zostanú. Sú vyrobené z kvalitného materiálu. Nepoškodia povrch palubnej dosky a vďaka čiernej farbe si ich ani nevšimnete. Navyše pri používaní vyťahovacích vreckoviek budú prikryté krabičkou s vreckovkami s veľmi vkusným dizajnom. Ich lepenie je vďaka aplikátoru veľmi jednoduché, vôbec sa toho nemusíte obávať.

Eshop CLEAAR

FOTOGALÉRIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info