Panel používateľa

Vrecká na odpadky do auta

ciara

VRECKÁ NA ODPADKY DO AUTA - URČENÉ DO ÚLOŽNÉHO PRIESTORU DVERÍ

Vďaka tomuto vrecku na odpadky do auta CLEAAR jednoducho vyriešite problém s odkladaním odpadkov počas jazdy autom. Jednoduchá manipulácia pri vkladaní prázdneho vrecka aj jeho vyberania s vyhodenými odpadkami. Vrecká nezaberajú priestor vo vnútri interiéru auta a preto neznižujú komfort z jazdy autom a cestovania v ňom. Bežne dostupné riešenia pre uloženie odpadkov v aute totiž často zaberajú iný priestor vo vnútri auta, napr. na mieste spolujazdca, vedľa rýchlostnej páky, na podlahe pri zadných sedadlách, alebo ak sú zavesené na opierke hlavy predného sedadla. Tieto vrecká na odpadky uložíte tam, kde bežne odpadky počas jazdy odkladáme, do úložného priestoru dverí v aute. Je pritom jedno, či sú to predné dvere, alebo zadné dvere auta, ktorých úložných priestor na vyhadzovanie odpadkov využívajú hlavne deti.

Tieto naše vrecká na odpadky do auta CLEAAR svojim umiestnením v aute vôbec neobmedzujú posádku auta v jazde.

Či už je to použitá servítka, obal od keksov či sladkostí, zvyšky zjedeného ovocia, alebo len žuvačka, sú to odpadky a počas jazdy autom ich musím niekde zhromažďovať. Je na to veľa spôsobov. Ale len jeden je originálny a čo je dôležité, nezaberá priestor vo vnútri interiéru auta a neobmedzuje vás v jazde, ani v cestovaní autom.

Je to vrecko na odpadky do auta CLEAAR - do úložného priestoru dverí v aute.

Ľahko sa s ním manipuluje vďaka prichyteniu samolepkami a fixačnými sponami. Vrecko roztvoríte, jednu časť prilepíte samolepkami a druhú časť zafixujete sponami. Výrobok je univerzálny a použiteľný pre väčšinu značiek áut.

Vyberanie a vyhadzovanie nahromadených odpadkov z auta nebolo nikdy jednoduchšie! S našimi vreckami na odpadky CLEAAR nazhromaždené odpadky vo vrecku jednoducho vyberiete a vyhodíte do smetnej nádoby, alebo koša. Fixačné spony použijete na fixovanie nového vrecka opakovane. Je to veľmi jednoduché!

Produktové videá pre Vrecká na odpadky do auta:

     

 

Vrecká na odpadky CLEAAR  Vrecká na odpadky do auta

Eshop CLEAAR

 

FOTOGALÉRIA

 • Vrecká na odpadky do auta

  NOVINKA

  Vrecká na odpadky do auta určené do úložného priestoru dverí v aute. Univerzálne vrecká na...

  0,98 € s DPH

  0,82 €

  3,30 € s DPH Zľava 2,32 €

 • Náhradné vrecká na odpadky do auta

  NOVINKA

  Náhradné vrecká na odpadky do auta určené do úložného priestoru dverí v aute. 20 ks náhradných...

  1,72 € s DPH

  1,43 €

  3,20 € s DPH Zľava 1,48 €

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info