Panel používateľa

co|WORKING|spiš

coworking spiš logo

Coworking Spišská Nová Ves - co|WORKING|spiš

Prvé Coworking centrum v Spišskej Novej Vsi. co|WORKING|spiš.

Prenájom miesta v zdieľanej kancelárii len za 79 € mesačne s DPH!

coworking spiš  coworking spiš coworking spiš

Pracovať z domu je fajn, ale má to svoje limity. Pre úspech treba urobiť viac, vyjsť z domu, rozhliadnuť sa okolo seba a dostať sa do spoločnosti, tímu ľudí, pracovného prostredia. Tam je dynamika, energia pre úspech, podpora pre motiváciu, množstvo rýchlo sa meniacich informácií a zároveň aj príležitostí. Sú na každom kroku, Verte mi, príležitosti sú všade. Príležitosti na úspech.

Ak pracuješ z domu, alebo chceš rozbehnúť svoj biznis a hľadáš vhodné priestory na svoju prácu, alebo máš množstvo skvelých myšlienok len ich potrebuješ podporiť tvorivým prostredím, alebo chceš byť súčasťou takého tvorivého prostredia, tak poď do Coworkingu! Stretneš sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí majú myšlienku, majú cieľ, vedia čo chcú a sú si vedomí, že holé kancelárske steny by ich pomaly ničili, ničili, ničili...

Coworkingové centrum Spiš ti dá možnosť využívať kancelárske priestory v skupine podobne zmýšľajúcich ľudí. Budeš mať vlastný stôl, ktorý si prenajmeš na deň, alebo mesiac. Budeš mať v tom všetky služby - kancelária, tlač (podľa počtu strán poplatky za stranu), internet, coffee break, využitie Meeting room, YouTube & Foto room a Mozgovňu. A všetko ti aj upraceme. Len prach zo starých cenových ponúk nie, lebo prostredie Coworkingu bude také motivačné, že staré, zaprášené ponuky ani nebudeš mať :-)

"S pojmom Coworking som sa stretol pri hľadaní StartUp riešenia pre nové elektronické projekty. Ono sa to tak stáva, že pri hľadaní konkrétnej veci narazíte na niečo, čo vám dáva novú myšlienku a otvorí vo vás nové výzvy. Tak to bolo aj v mojom prípade. Výzva na Coworking bola taká silná, že som sa rozhodol pretaviť ju do tohto konkrétneho projektu."

Peter Lačný - zakladateľ centra

...be think positive

Projekt Coworkingu je už spustený, máme vyčlenené priestory v OC MADARAS - prvé poschodie obchodného centra. Dajte nám o sebe vedieť a my Vám radi pripravíme ponuku na prenájom v Coworkingu.

MÁM ZÁUJEM O prenájom v co|WORKING|spiš centre

E-mail: info@coworkingspis.sk

Mobil: 0903 127 129

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info