Panel používateľa

Vyťahovacie vreckovky do auta zvislé - 3 ks v balení

Vyťahovacie vreckovky do auta zvislé - 3 ks v balení

NOVINKA

Vyťahovacie vreckovky do auta máte odteraz vždy po ruke! Už žiadne hľadanie vreckoviek v aute! Už žiadne zložité vyťahovanie vreckoviek počas jazdy autom! Teraz ich máte vždy po ruke a nikomu nebudú zavadzať. Jednoducho ich pomocou suchých zipsov pripevníte na stredový tunel auta a ak ich potrebujete, vytiahnete ich jednou rukou. V balení sú tri krabičky vreckoviek a aplikátor.

2,85 € s DPH

2,38 €

Vyťahovacie vreckovky do auta máte odteraz vždy po ruke! Jednoducho ich suchým zipsom pripevníte na stredový tunel auta vedľa rýchlostnej páky. Na prilepenie spodných zipsov použijete priložený aplikátor. Takto prilepené už zostanú na stredovom panely a na ne si už pohodlne pripevníte krabičku s vreckovkami. Také jednoduché! A po ich spotrebovaní krabičku odoberiete a na spodné suché zipsy pripevníte novú krabičku. Jednoducho vymeníte prázdnu za plnú.

Užívajte si jazdu autom bezstarostne!

zvisle vreckovky

Určite ste pri jazde autom zažili situáciu, kedy ste počas jazdy náhle potrebovali servítku. Stačí kýchnutie, alebo potrebujete utrieť ruku, či ústa, vyhodenie žuvačky, utretie ruky po zjedení sladkosti. Obzeráte sa v aute po odkladacích priestoroch, kde ste posledný krát videli uložené vreckovky, a nič. Zrazu ich niet. Hľadáte a hľadáte. Nikdy nie sú tam, kde by mali byť.

Alebo potrebujete počas jazdy odložiť do odkladacieho priestoru nejaký predmet a všade sú servítky. Zavadzajú na mieste, ktoré potrebujete využiť na odloženie iného predmetu, napr. telefónu, vizitky, pohára s kávou. Teraz je tomu koniec! Krabičku s vyťahovacími vreckovkami pripevníte pomocou suchých zispov na stredový tunel veľa rýchlostnej páky a tam budú vždy po ruke.       

Krabička s vyťahovacími vreckovkami obsahuje 12 kusov trojvrstvových vreckoviek. Ich vyťahovanie je pohodlné a stačí Vám na to jedna ruka. Krabička drží na suchých zispoch a preto nie je potrebné vyťahovať servítky dvomi rukami. Stačí Vám na to jedna ruka.

zvisle vreckovky

Krabička sa umiestňuje na stredový tunel vedľa rýchlostnej páky auta vo zvislej polohe. Vďaka tomu nebude nikdy zavadzať v priestore vozidla a ani v ostatných odkladacích priestoroch. Dizajnovo a veľkosťou je prispôsobená tak, aby nezaberala miesto v interiéri vozidla.

vreckovky zvisle

 Aplikátor suchých zipsov použijete pri prvom používaní vyťahovacích vreckoviek. Vďaka nemu na stredový tunel prilepíte dva hlavné suché zipsy, ktoré tam už stále zostanú. Sú vyrobené z kvalitného materiálu. Nepoškodia povrch stredového tunela a vďaka čiernej farbe si ich ani nevšimnete. Navyše pri používaní vyťahovacích vreckoviek budú prikryté krabičkou s vreckovkami. Tieto suché zipsy sú v prevedení slučka, takže pri umývaní interiéru auta nebudú zachytávať "žmolky" z handričky. Ich lepenie je vďaka aplikátoru veľmi jednoduché, vôbec sa toho nemusíte obávať.

 

 Obsah balenia:

3 x krabička s vyťahovacími vreckovkami (1 krabička obsahuje 12ks vyťahovacích trojvrstvových vreckoviek)

1 x aplikátor suchých zipsov so spodnými suchými zipsami

1 x odmasťovací prípravok

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info