Panel používateľa

Náhradné vrecká na odpadky do auta

Náhradné vrecká na odpadky do auta

NOVINKA

Náhradné vrecká na odpadky do auta určené do úložného priestoru dverí v aute. 20 ks náhradných univerzálnych vreciek na odpadky teraz s dopravou zadarmo!

1,72 € s DPH

1,43 €

3,20 € s DPH Zľava 1,48 €

Tento užitočný doplnok do auta zatočí s odpadkami vo vašom aute. Náhradné vrecká si zakúpite ak sa Vám už tie z úvodného balíka minuli a zostali Vám fixačné spony. Náhradné vrecká obsahujú aj dve náhradné fixačné spony.

Či už je to použitá servítka, obal od keksov či sladkostí, zvyšky zjedeného ovocia, alebo len žuvačka, sú to odpadky a počas jazdy autom ich musím niekde zhromažďovať. Je na to veľa spôsobov. Ale len jeden je originálny a čo je dôležité, nezaberá priestor v aute určený na odkladanie, alebo uloženie iných vecí v aute.

Je to vrecko na odpadky do auta - do úložného priestoru dverí v aute.

Ľahko sa s ním manipuluje vďaka prichyteniu samolepkami a fixyčnými sponami. Vrecko roztvoríte, jednu časť prilepíte samolepkami a druhú časť zafixujete sponami. V balení sú vrecká pre všetky štyri dvere auta. Výrobok je univerzálny a použiteľný pre väčšinu značiek áut.

Vyhadzovanie odpadkov z auta nebolo nikdy jednoduchšie! Nazhromaždené odpadky vo vrecku jednoducho vyberiete a vyhodíte do smetnej nádoby, alebo koša. Fixačné spony použijete na fixovanie nového vrecka opakovane. Je to veľmi jednoduché!

Obsah balenia:

20 ks vreciek a 2 ks fixačných spôn.

Vrecko v C3 Vrecko v C3

Stručný návod na použitie:

Postup vloženia vrecka: Vrecko roztvorte a vložte do úložného priestoru dverí v aute tak, aby ste uchá vrecka so samolepkami prilepili k dverám. Odlepte vrchnú časť samolepky a uchá vrecka prilepte k dverám. Ďalšie uchá vrecka (bez samolepiek) preveste cez okraj úložného priestoru a zafixujte dvomi sponami.

Vrecká na odpadky určené do úložného priestoru dverí v aute majú Úradom pre duševné vlastníctvo udelený Úžitkový vzor PUV 107-2016.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info