Panel používateľa

CLEAAR BOX "S"

CLEAAR BOX "S"

NOVINKA

CLEAAR BOX "S" - výhodné balenie produktov CLEAAR 3+1 v jednej krabici! Ideálny aj ako darček pre každého majiteľa vozidla :-)

5,90 € s DPH

4,92 €

6,90 € s DPH Zľava 1 €

CLEAAR BOX "S" v jednej praktickej krabici obsahuje vyťahovacie vreckovky do auta a vrecká na odpadky do auta:

- 3x krabička vyťahovacích vreckoviek do auta - s možnosťou výberu z troch dizajnových motívov - čiary, kruhy, alebo príroda (16 ks trojvsrtvových vreckoviek v jednej krabičke)

- 1x vrecká na odpadky do auta určené do úložného priestoru dverí v aute (16 ks vreciek, 8 ks fixačných spon)

- 1x náhradné balenie vreckiek na odpadky určených do úložného priestoru dverí v aute (20 ks vreciek, 2 ks náhradných fixačných spon)

- 1x aplikátor pre pripevnenie krabičky s vreckovkami

- 1x prípravok na jednoduchšie prilepenie suchých zipsov z aplikátora

- 2x samolepiace suché zipsy na pripevnenie krabičky k spodnej rohoži v kufri auta, aby sa nepohyboval počas jazdy

 

VRECKÁ NA ODPADKY DO AUTA:

Tento užitočný doplnok do auta zatočí s odpadkami vo vašom aute.

Či už je to použitá servítka, obal od keksov či sladkostí, zvyšky zjedeného ovocia, alebo len žuvačka, sú to odpadky a počas jazdy autom ich musím niekde zhromažďovať. Je na to veľa spôsobov. Ale len jeden je originálny a čo je dôležité, nezaberá priestor v aute určený na odkladanie, alebo uloženie iných vecí v aute.

Je to vrecko na odpadky do auta - do úložného priestoru dverí v aute.

  

Ľahko sa s ním manipuluje vďaka prichyteniu samolepkami a fixyčnými sponami. Vrecko roztvoríte, jednu časť prilepíte samolepkami a druhú časť zafixujete sponami. V balení sú vrecká pre všetky štyri dvere auta. Výrobok je univerzálny a použiteľný pre väčšinu značiek áut.

Vyhadzovanie odpadkov z auta nebolo nikdy jednoduchšie! Nazhromaždené odpadky vo vrecku jednoducho vyberiete a vyhodíte do smetnej nádoby, alebo koša. Fixačné spony použijete na fixovanie nového vrecka opakovane. Je to veľmi jednoduché!

Vrecko na odpadky do auta

Stručný návod na použitie:

Postup vloženia vrecka: Vrecko roztvorte a vložte do úložného priestoru dverí v aute tak, aby ste uchá vrecka so samolepkami prilepili k dverám. Odlepte vrchnú časť samolepky a uchá vrecka prilepte k dverám. Ďalšie uchá vrecka (bez samolepiek) preveste cez okraj úložného priestoru a zafixujte dvomi sponami.

Vrecká na odpadky určené do úložného priestoru dverí v aute majú Úradom pre duševné vlastníctvo udelený Úžitkový vzor PUV 107-2016.

Vrecká na odpadky do auta v aute Vrecká na odpadky do auta v aute Vrecká na odpadky do auta v aute Vrecká na odpadky do auta v aute

VYŤAHOVACIE VRECKOVKY DO AUTA - vytiahnete ich jednou rukou

Vyťahovacie vreckovky do auta máte odteraz vždy po ruke! Jednoducho ich suchými zipsami pripevníte na palubnú dosku auta. Na prilepenie spodných zipsov použijete priložený aplikátor. Takto prilepené už zostanú na palubnej doske a na nich už pohodlne pripevníte krabičku s vreckovkami. Také jednoduché! A po ich spotrebovaní krabičku odoberiete a na spodné suché zipsy pripevníte novú krabičku. Vemníta prázdnu za plnú. Užívajte si jazdu autom bezstarostne!

Vreckovky a aute

Určite ste pri jazde autom zažili situáciu, kedy ste počas jazdy náhle potrebovali servítku. Stačí kýchnutie, alebo potrebujete utrieť ruku, či ústa, vyhodenie žuvačky, utretie ruky po zjedení sladkosti. Obzeráte sa v aute po odkladacích priestoroch, kde ste posledný krát videli uložené vreckovky, a nič. Zrazu ich niet. Hľadáte a hľadáte. Nikdy nie sú tam, kde ste ich odložili.

Alebo potrebujete počas jazdy odložiť do odkladacieho priestoru nejaký predmet a všade sú servítky. Zavadzajú na mieste, ktoré potrebujete využiť na odloženie iného predmetu, anpr. telefónu, vizitky, pohára s kávou. Teraz je tomu koniec! Krabičku s vyťahovacími vreckovkami pripevníte pomocou suchých zispov na palubnú dosku a tam budú vždy po ruke.
Krabička s vyťahovacími vreckovkami obsahuje 16 kusov trojvrstvových vreckoviek. Ich vyťahovanie je pohodlné a stačí Vám na to jedna ruka. Krabička drží na suchých zispoch a preto nie je potrebné vyťahovať servítky dvomi rukami. Stačí Vám na to jedna ruka.

Vreckovky a aute

Krabička je prispôsobená odrazom v prednom skle auta. Jej farebný dizajn je natoľko tmavý a povrch krabičky je natoľko matný, aby sa neodrážal v prednom skle.

Krabička sa umiestňuje na prednú časť v aute - na palubnú dosku vo vodorovnej polohe. Vďaka tomu nebude nikdy zavadzať v priestore vozidla a ani v ostatných odkladacích priestoroch. Dizajnovo a veľkosťou je prispôsobená tomu, aby nebránila vo výhľade a nezaberala miesto na palubnej doske a v interiéri vozidla.

Aplikátor suchých zipsov

Aplikátor suchých zipsov použijete pri prvom používaní vyťahovacích vreckoviek. Vďaka nemu na palubnú dosku prilepíte dva hlavné suché zipsy, ktoré tam už stále zostanú. Sú vyrobené z kvalitného materiálu. Nepoškodia povrch palubnej dosky a vďaka čiernej farbe si ich ani nevšimnete. Navyše pri používaní vyťahovacích vreckoviek budú prikryté krabičkou s vreckovkami. Tieto suché zipsy sú v prevedení slučka takže pri umývaní interiéru auta nebudú zachytávať "žmolky" z handričky. Ich lepenie je vďaka aplikátoru veľmi jednoduché, vôbec sa toho nemusíte obávať.

Vreckovky v aute

Vreckovky v aute

Vreckovky v aute

Vreckovky v aute

Vreckovky v aute

Vreckovky v aute

Vreckovky v aute

Vreckovky v aute

Vreckovky v aute

Vreckovky v aute

Vreckovky v aute

Rozmery krabičky s vreckovkami

Krabička s vyťahovacími vreckovkami má Úradom pre duševné vlastníctvo udelený Úžitkový vzor PUV 118-2016.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info