Panel používateľa

Vyťahovacie vreckovky do auta s vlastným nápisom - 3 ks v balení

Vyťahovacie vreckovky do auta s vlastným nápisom - 3 ks v balení

NOVINKA

Vyťahovacie vreckovky do auta teraz s vlastným menom, alebo vtipným textom! Na zadnej strane krabičky je zobrazený vtipný text, ktorý všetci uvidia cez predné sklo. Je jedno či budete na parkovisku, alebo v kolóne, či možno len tak parkovať pre domom. Vtipným textom na krabičke s vreckovkami určite zaujmete pozornosť! Vyťahovacie vreckovky do auta máte odteraz vždy po ruke! Už žiadne hľadanie vreckoviek v aute. Už žiadne zložité vyťahovanie vreckoviek počas jazdy autom. Teraz ich máte vždy po ruke a nikomu nebudú zavadzať. Jednoducho ich suchými zipsami pripevníte na palubnú dosku auta a ak ich potrebujete, vytiahnete ich jednou rukou.

3 € s DPH

2,50 €

Vyťahovacie vreckovky do auta máte odteraz vždy po ruke! Jednoducho ich suchými zipsami pripevníte na palubnú dosku auta. Na prilepenie spodných zipsov použijete priložený aplikátor. Takto prilepené už zostanú na palubnej doske a na nich už pohodlne pripevníte krabičku s vreckovkami. Také jednoduché! A po ich spotrebovaní krabičku odoberiete a na spodné suché zipsy pripevníte novú krabičku. Vymeníte prázdnu za plnú. Užívajte si jazdu autom bezstarostne!

Vreckovky s nápisom Vreckovky s nápisom Vreckovky s nápisom

Určite ste pri jazde autom zažili situáciu, kedy ste počas jazdy náhle potrebovali servítku. Stačí kýchnutie, alebo potrebujete utrieť ruku, či ústa, vyhodenie žuvačky, utretie ruky po zjedení sladkosti. Obzeráte sa v aute po odkladacích priestoroch, kde ste posledný krát videli uložené vreckovky, a nič. Zrazu ich niet. Hľadáte a hľadáte. Nikdy nie sú tam, kde ste ich odložili.

Alebo potrebujete počas jazdy odložiť do odkladacieho priestoru nejaký predmet a všade sú servítky. Zavadzajú na mieste, ktoré potrebujete využiť na odloženie iného predmetu, anpr. telefónu, vizitky, pohára s kávou. Teraz je tomu koniec! Krabičku s vyťahovacími vreckovkami pripevníte pomocou suchých zispov na palubnú dosku a tam budú vždy po ruke.
Krabička s vyťahovacími vreckovkami obsahuje 16 kusov trojvrstvových vreckoviek. Ich vyťahovanie je pohodlné a stačí Vám na to jedna ruka. Krabička drží na suchých zispoch a preto nie je potrebné vyťahovať servítky dvomi rukami. Stačí Vám na to jedna ruka.

Vreckovky a aute

Krabička je prispôsobená odrazom v prednom skle auta. Jej farebný dizajn je natoľko tmavý a povrch krabičky je natoľko matný, aby sa neodrážal v prednom skle.

Krabička sa umiestňuje na prednú časť v aute - na palubnú dosku vo vodorovnej polohe. Vďaka tomu nebude nikdy zavadzať v priestore vozidla a ani v ostatných odkladacích priestoroch. Dizajnovo a veľkosťou je prispôsobená tomu, aby nebránila vo výhľade a nezaberala miesto na palubnej doske a v interiéri vozidla.

Aplikátor suchých zipsov

Aplikátor suchých zipsov použijete pri prvom používaní vyťahovacích vreckoviek. Vďaka nemu na palubnú dosku prilepíte dva hlavné suché zipsy, ktoré tam už stále zostanú. Sú vyrobené z kvalitného materiálu. Nepoškodia povrch palubnej dosky a vďaka čiernej farbe si ich ani nevšimnete. Navyše pri používaní vyťahovacích vreckoviek budú prikryté krabičkou s vreckovkami. Tieto suché zipsy sú v prevedení slučka takže pri umývaní interiéru auta nebudú zachytávať "žmolky" z handričky. Ich lepenie je vďaka aplikátoru veľmi jednoduché, vôbec sa toho nemusíte obávať.

Obsah balenia:

3 x krabička s vyťahovacími vreckovkami (1 krabička obsahuje 16 ks vyťahovacích trojvrstvových vreckoviek)

Doplnkové balenie - voliteľné:
(Potrebné pri prvej kúpe a prvej aplikácii produktu!)

1 x aplikátor suchých zipsov so spodnými suchými zipsami

1 x odmasťovací prípravok

Rozmery krabičky s vreckovkami

Krabička s vyťahovacími vreckovkami má Úradom pre duševné vlastníctvo udelený Úžitkový vzor PUV 118-2016.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info